Praca

INŻYNIER DS. BADAŃ I ROZWOJU

20-02-24

Tecpoles jest wiodącym europejskim producentem słupów oświetleniowych, trakcyjnych i energetycznych ze stali oraz tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. BADAŃ  ROZWOJU

Zadania:

  •   Kontrola aktualnych standardów,
  •   Analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego pod kątem filozofii Lean Manufacturing,
  •   Tworzenie instrukcji stanowiskowych ,
  •   Wykonywanie badań, pomiarów, analiz w odniesieniu do produktów i procesów wytwórczych,
  •   Uczestnictwo w opracowywaniu i przeprowadzaniu badań nad surowcami, produktami,
  •   Współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych,
  •   Projektowanie konstrukcji, podzespołów maszyn w oparciu o oprogramowanie 3D,

Wymagania:

  •   Znajomość filozofii Lean Manufacturing (Kaizen, 5S, Pareto, VSM, Kanban),
  •   Wykształcenie wyższe techniczne,
  •   Umiejętność odczytywania, oraz interpretacji rysunków technicznych,
  •   Dobra znajomość środowisk (Inventor, SolidWorks, AutoCAD),
  •   Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  •   Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  •   Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, itd.),
  •   Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  •   Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  •   Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie,
  •   Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  •   Pełne wdrożenie oraz możliwość szkoleń,
  •   Dofinansowanie Karty MultiSport,
  •   Elastyczny czas pracy,
  •   Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV drogą elektroniczną na adres: hrpl@tecpoles.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tecpoles Sp. z o.o. z siedzibą w Krągoli. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak
i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informacje ogólne

Dział Badań i Rozwoju
Krągola, Wielkopolska (Tecpoles Sp. z o.o.)
Umowa o pracę (Tecpoles Sp. z o.o.)
Pełny etat

Tecpoles Sp. z o.o.

E-mail: hrpl@tecpoles.comTelefon: +48 (63) 22413-55