Praca

SPECJALISTA DS. IT

04-07-21

Tecpoles jest wiodącym europejskim producentem słupów oświetleniowych, trakcyjnych i energetycznych ze stali oraz tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krągola (gmina Stare Miasto)

Zadania:

  • Zapewnienie sprawnego działania systemów informatycznych firmy, w tym administracja, monitorowanie i zarządzanie systemami IT,
  • Wsparcie i organizacja nowych projektów informatycznych w firmie (utrzymanie i rozwój infrastruktury, wdrażanie aplikacji, zmiany w obecnych systemach),
  • Bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników oraz przeprowadzenie instruktażu dla nowych użytkowników,
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczanie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana wiedza z zakresu systemu SAP, ERP, bazy danych SQL,
  • Wiedza z zakresu zagadnień związanych z infrastrukturą IT oraz architektura systemów informatycznych,
  • Wysoka zdolność interpersonalna i komunikacyjna
  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym Zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV:

drogą elektroniczną na adres: hrpl@tecpoles.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tecpoles Sp. z o.o. z siedzibą w Krągoli. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informacje ogólne

Administracja (Tecpoles Sp. z o.o.)
Krągola, Wielkopolska (Tecpoles Sp. z o.o.)
Umowa o pracę (Tecpoles Sp. z o.o.)
Pełny etat

Tecpoles Sp. z o.o.

E-mail: hrpl@tecpoles.comTelefon: +48 (63) 22413-55